O Spółce

Witamy na stronie SSE Polska

SSE Polska jest częścią międzynarodowej grupy Société Suisse des Explosifs i jednym z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizuje się również w wykonywaniu kompleksowych usług wiertniczo-strzałowych na kopalniach odkrywkowych na terenie całej Polski. Spółka dysponuje nowoczesną technologią produkcji materiałów wybuchowych emulsyjnych (MWE) i ANFO luzem na jednostkach mieszalniczo-załadowczych, wytwarzających materiał wybuchowy bezpośrednio w miejscu wykonywania robót strzałowych.


Materiały wybuchowe produkowane przez SSE Polska są powszechnie stosowane w odkrywkowych zakładach górniczych na terenie Polski. Spółka prowadzi swoją działalność w oparciu o sześć naziemnych składów materiałów wybuchowych, które zlokalizowane są na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego.


SSE Polska gwarantuje, że realizowane usługi wykonywane są przez doświadczony i wykwalifikowany personel, przy użyciu nowoczesnych technik strzałowych. Spółka dokłada wszelkich starań, aby satysfakcja Klientów ze współpracy nieustannie rosła.